Rafty, baraky, kajaky na Salze

Salza „Perla rakouských řek“, jak se jí plným právem často říká, bude celý víkend Vaše. Sjedete si dolní úsek WWII-III  (v sobotu delší variantu, v neděli kratší variantu - nebo budeme jezdit vílce na kanále v kempu ).

Nová mobilní základna na Salze

Termíny naleznete v našem kalendáři akcí pro rok 2019 zde...


Ubytování: v kempu, ve vlastních stanech - popř. zapůjčíme zdarma

Cena: 3.700,- Kč ( v případě platby záloh nebo plné ceny je placená částka nevratná)

V ceně je zahrnuto: doprava, vyškolení instruktoři, pumpa,  rafty a pádla, vesty, přilby, neopreny, neoprenové boty/ponožky

V ceně není zahrnuto: ostatní jídlo, občerstvení, cestovní připojištění, kempovné 15 euro

Program:
1. Den
19.00 odjezd z Prahy popř. Brno (letos bohužel bez Brna - oprava D1 nám komplikuje plnění časů a nejsme schopni zajistit včasné odjezdy na 100%) - dle domluvy s klientem, noční cesta do Rakouska k řece Salza.

2.Den
Příjezd v ranních hodinách, dospání se v kempu v Palfau. Přejezd na místo startu. Rozdání vodáckého vybavení, rozdělení do posádek, instruktáž. Rozpádlování se a sehrání posádek. Sjezd dolního úseku řeky Salzy, v celé jeho délce Wildalpen – Palfau WW II-III. Konec přímo v kempu Palfau,  večeře na grilu, táborák.
Ubytování: Campingplatz Palfau

3.Den
Snídaně, zboření tábora, sbalení věcí do busu.
Sjezd vybraného  úseku řeky Salzy,  podle zkušeností z předchozího dne. Škola vodáckých dovedností v průběhu sjezdu, souhra posádek, výjezd do proudu, záchrana apod.,  konec v Palfau, přímo u kempu. Sbalení věcí odjezd domů.
Příjezd Praha 22:00

S sebou:
Sportovní oblečení, termoprádlo, spacák, stan, ešus, příbor, jídlo, doklady, peníze, pojištění (není potřeba speciální na rafty), dobrou náladu, hudební nástroj a další drobnosti s kterými rádi cestujete.

Podrobnější info zde...