Rafty, baraky, kajaky na Salze

Vodácký víkend na jedné z nejhezčích řek v Evropě . Krásná, čistná pitná ...Salza „Perla rakouských řek“, bude celý víkend Vaše. Sjedete si dolní úsek WWII-III  (v sobotu delší variantu, v neděli kratší variantu dle  aktuálního stavu řeky a klientu po sobotní pařbě :)

Nová základna na Salze

Termíny naleznete v našem kalendáři akcí pro rok 2021 zde ...

Ubytování: v kempu, ve vlastních stanech

Cena: 3.700,- Kč ( v případě platby záloh nebo plné ceny je placená částka nevratná- lze přesunout na jiný termín- pouze v případě , že zrušení místa proběhne déle než 72 hodin před započetím akce)

Doplatky lze platit kartou na místě.

Klubová cena 2.900,- /BEZ DOPRAVY 2500,-

V ceně je zahrnuto: vyškolení instruktoři, pumpa,  rafty a pádla, vesty, přilby, neopreny, neoprenové boty/ponožky. 

V ceně není zahrnuto: jídlo, občerstvení, cestovní připojištění, kempovné 25 euro/osoba/víkend nebo 30/euro/osoba/víkend ve vodácké chatě

 

Program:
1. Den
V 17 hodin odjezd z Prahy popř. Brno (letos bohužel bez Brna - oprava D1 nám komplikuje plnění časů a nejsme schopni zajistit včasné odjezdy na 100%) - dle domluvy s klientem, noční cesta do Rakouska k řece Salza.

2.Den
Příjezd cca do půlnoci, dospání se v kempu v Palfau. Přejezd na místo startu. Rozdání vodáckého vybavení, rozdělení do posádek, instruktáž. . Sjezd dolního úseku řeky Salzy, v celé jeho délce Wildalpen – Palfau WW II-III. Konec přímo v kempu Palfau,  večeře na grilu..(. Co si kdo přiveze.) .. táborák.
Ubytování: Campingplatz Palfau

3.Den
Snídaně, sjezd vybraného  úseku řeky Salzy,  podle zkušeností z předchozího dne. Škola vodáckých dovedností v průběhu sjezdu, souhra posádek, výjezd do proudu, záchrana apod.,  konec v Palfau, přímo u kempu. Sbalení věcí odjezd domů.
Příjezd Praha 21:00

S sebou: - viz také podrobnější informace
Sportovní oblečení,doporučejeme termoprádlo, spacák, stan, příbor, jídlo, doklady, peníze, pojištění (není potřeba speciální na rafty), dobrou náladu, hudební nástroj a další drobnosti s kterými rádi cestujete.

!!!!!!!    Corona - na všechny akce je potřeba s sebou !!!!!

Antigenní test - platí 48 hodin - takže doporučujeme udělat si ho někdy kolem 16.00 v pátek.

PCR test - platí 72 hodin - takže si ho udělějte nejdříve ve čtvrtek

Očkování - s sebou doklad o provedení kompletního očkování ( platí 365 dní)

V případě, že bychom někdo projeli termín platnosti je možné se nechat zdarma v Rakousku ve Wildalpenu, kde bydlíme v Coronabuse.

Podrobnější info zde...

všeobecné podmínky zde